7f4cd5e5a607b093
Atrament Dokumental Ink®

BRANVE                                           Hi!dea Elegantné písanie

         

PRÉMIOVÉ REKLAMNÉ PRODUKTY

PERSONALIZÁCIA PRIAMO U NÁS

 

ZNAČKOVÁ KOŽENÁ GALANTÉRIA

 

Všeobecné obchodné podmienky

1. ÚVODNÉ USTANOVENIE

Tieto všeobecné obchodné podmienky upresňujú podmienky realizácie dodávok tovaru firmy Ing. Ivan Barančok - LASER IMPRESS, IČO 40867986, Spoločnosť je zapísaná v Živnostenskom registri č.ObU-BN-OZP-2013/03977-2, č. živ. reg. 630-8505 (ďalej len Predávajúci), ktorý je zároveň prevádzkovateľom Internetovej stránky www.ivoimpress.sk (ďalej len "Stránka") ako aj Internetového obchodu.

 

2. PREDMET PLNENIA

„Predmet plnenia“ týchto všeobecných obchodných podmienok je realizácia dodávok tovaru – reklamných predmetov, a s tým spojených služieb záväzne objednaných Kupujúcim.

 

3. OBJEDNÁVKA

Kupujúci bude tovar objednávať písomne, e-mailom na objednávkovom formulári, ktorý je súčasťou tohto katalógu alebo na vlastnom objednávkovom formulári, obsahujúcom:

Názov firmy, fakturačná / dodacia adresa, IČO, DIČ, platobné podmienky, spôsob dopravy, kontaktná osoba / telefón, kód a názov tovaru, počet kusov, alebo prostredníctvom webu www.ivoimpress.sk. V objednávke  vyplní Kupujúci všetky požadované údaje. Ak Predávajúci nebude môcť spracovať objednávku pre chýbajúce alebo nesprávne uvedené údaje, nie je objednávka považovaná za platnú. V prípade, že kupujúci stornuje svoju objednávku je povinný uhradiť predávajúcemu zmluvnú pokutu vo výške 50%  z hodnoty objednávky.

 

4. CENA

Ak neboli dohodnuté iné ceny, platia ceny uvedené v katalógu pri jednotlivých tovaroch a pri množstvách uvedených v cenovej tabuľke. Tieto ceny sú uvedené bez DPH. Takisto nezahŕňajú grafické práce a iné služby spojené s dodávkou tovaru. Predávajúci si vyhradzuje právo ceny zmeniť vydaním nového cenníka.

 

5. GRAFIKA A POTLAČ

Cena prípravy tlače je 18 € za farbu a umiestnenie. Pokiaľ Kupujúci žiada potlač objednaných predmetov, zaväzuje sa dodať grafické podklady. Pod grafickými podkladom, za ktoré nebude účtovaná grafická príprava, sa rozumie vektorovo (ako pre vyrezanie do fólie) spracovaný motív vo formáte .cdr (CorelDraw), .ai (Adobe Illustrator), .eps (Encapsulated Postscript) s rozkrivkovaným použitým písmom a presnou špecifikáciou farieb vo farebnej palete PANTONE Solit Coated, resp. CMYKu. Akokoľvek inak dodané podklady sú považované len za predlohu na spracovanie grafiky, kde bude grafická príprava účtovaná.

Cena grafických prác je stanovená na 18 €/h.

 

6. OSTATNÉ USTANOVENIA

Vzhľadom na charakter tovaru si Predávajúci vyhradzuje právo na dodanie tovaru s rozdielom 5% z objednaného množstva bez vymožiteľného nároku na dodanie rozdielu v počte.

Kupujúci uplatnením objednávky u Predávajúceho vyhlasuje, že sa oboznámil s týmito obchodnými podmienkami a súhlasí s nimi.

Potlačové technológie

Nechajte si kvalitne potlačiť svoje položky, za skvelé ceny, bez dodatočných nákladov na technickú prípravu


GRAVÍROVANIE LASEROM 

Je precízna a dlhotrvajúca metóda. Laserové lúče vyryjú dizajn do tvrdých povrchov. Využíva sa hlavne na kovy, ale je možné ho použiť aj na drevo, kožu a sklo s veľmi elegantnými výsledkami. 

Používa sa na: kovové perá a kľučenky, drevenné obaly, stojany na vizitky a na výrobky z korku.

 

DIGITALNÝ TRANSFER

Táto technika je ideálna pre potlač v malých množstvách bez obmedzenia počtu farieb.

Odporúčané predmety na potlač: šanóny, ruksaky, tašky z netkanej textílie, futbalové lopty.

 

VYŠÍVKA

Známa technika vyšívka je vhodná na kvalitné tkaniny. Touto technikou dokážeme vašu potlač vytvoriť v perfektnom prevedení.

Používa sa na : uteráky, čiapky, šiltovky, obaly na laptopy a rôzne druhy tašiek.

 

RAŽBA

Pri tejto technike sa využiva raznica, ktorá pomocou tlaku a vysokého tepla vyrazí logo na všetky predmety z kože a z jej imitácie. Okrem toho je možné to loga preniesť farbu alebo metalový efekt.

Používa sa na: kľúčenky, diáre, zápisniky, peňaženky.

 

3D ŽIVICOVÝ ŠTÍTOK

Táto technika obsahuje štítok z čírej živice (expoidu) na potlačenej ploche. Táto vrstva vytvára efekt hĺbky a ochrany a vedie k 3D efektu.  Konečný efekt je lesklý, odolný a dlhotrvajúci.

Používa sa na: USB kľúče, kľučenky a perá.

 

SIEŤOTLAČ

Sieťotlač je technika, ktorá poskytuje dôveryhodné a dlhotrvajúce výsledky. Táto metóda môže byť použitá na hladké povrchy, tlač je dostupná vo vysokom rozlíšení aj pri viac ako jednej farbe.

Používa sa na: poznámkové bloky, pravítka, krabičky na lieky, atď.

 

ROTAČNÁ SIEŤOTLAČ

Je to podobný proces ako pri klasickej sieťotlači, ale je prispôsobený pre 360º potlač. Tento proces sa používa hlavne na perá.

 

POTLAČ NA TEXTIL

Je to proces podobný ako pri klasickej sieťotlači, ale je špeciálne optimalizovaný na potlač textílu.

Používa sa na:  zástery, flisové textílie, ale taktiež na netkané textílie.

 

SUBLIMÁCIA

Sublimácia ponúka výhodu v tom, že sa môže použiť na konkavných povrchoch a vytvára vhodné dizajny na zaoblené tvary. Výsledkom je potlač, ktorá je vysokoodolná aj voči extrémnym teplotám.

Používa sa na hrnčekoch.

 

TAMPÓNTLAČ

Túto techniku používame hlavne pre potlač malých predmetov, ako sú perá. Je veľmi univerzálny a prispôsobuje sa krivým tvarom. Je to zároveň aj najekonomickejšie riešenie pre rôzne výrobky.

Používa sa na: plastové perá, USB kľúče, kľúčenky

 

TRANSFEROVÁ POTLAČ

Táto metóda sa využíva na rôzne druhy tkanín, je ekonomicky výhodná pre viacfarebnú tlač v malých množstvách.

Používa sa na: zástery, tašky ruksaky, netkané textílie, korkové výrobky, futbalové lopty.

 

DIGITÁLNA UV TLAČ

UV tlač ponúka skvelé výhody, ako je rýchlosť a vysoká záruka kvality. Táto technika je vhodná hlavne pre viacfarebnú tlač. Vhodný pre malé množstvá a môže byť aplikovaná na rovné a mierne zakrivené povrchy.

Používa sa na: perá, kľúčenky, pravítka, notebook.

 

VÝPAL

Vypaľovanie je technológia tlače, pri ktorej sa na prenos loga na výrobok nanášajú špeciálne farby pomocou vysokých teplôt. Je ideálny na sklo, keramiku alebo porcelán. Máme k dispozícii 2 možnosti: nízku teplotu, ktorá je možná pre logá až do 10 priamych farieb; a možnosť vysokej teploty, ktorá zaručuje dlhšiu životnosť a môže byť použitá pre čiernobiele alebo biele.


Tento e-shop využíva cookies a bez ich použitia nie je schopný fungovať. Nesúhlasím s požívaním cookies na tomto e-shope (zobrazí sa prázdna stránka).